Hitman Sniper

Hitman Sniper ile savaşa hazır ol
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.69
  • Boyut 12.41 KB
  • Version 1.7.88009
  • Dil Türkçe
  • Firma SQUARE ENIX Ltd
İOS işletim sistemine sahip mobil cihaz kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilen bir oyun olan Hitman Sniper, oyuncularını heyecanlandırmaktan geri kalmıyor.

Dünya oyun sektörü için önemli firmalardan birisi olan SQUARE ENIX stüdyosunun çıkardığı İOS işletim sistemine sahip bir oyundur. Hitman: Sniper oyununda amacınız,size verilen görevler doğrultusunda en iyi sessiz süikastçı olup dürbünlü silahınızı kullanarak düşmanları öldürmektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. 

Hitman Sniper'da Ajan 47'nin rolünü üstlen mobil cihazında keskin nişancı olmanın deneyimini yaşa. Keskin nişancı olarak stratejik becerilerini geliştir ve kusursuz suikastlar düzenle. Bir de ölüm vadisinde hayatta kalma görevin olucak. Zombi avlama becerilerini ve hızını test edecek olan dur-durak bilmeyen bir aksiyona hazırlan.Oyun içerisinde 150'nin üzerinde görev ve 10 farklı kontrant bulunuyor. Kusursuz bir suikast için becerilerini geliştirirken sırları ve hileleri ortaya çıkar.

Güçlü silahlara sahip olmak istiyorsan; silah parçalarını topla ve en güçlü silahların kilidini açmak için taslakları tamamla. Liderlik tablosunda birinci olmak için arkadaşlarınla rekabet et. Sonuç olarak dünyanın en iyi suikastçısı olmak istiyorsan puanını yükselt ve rütbe atla. Bu kusursuz oyun için kendini hazırla ve hadi oyun zamanı.

Yenilikler;

- Başlangıç Paketi: Oyunda rekabet gücünü daha hızlı arttırmaya yardımcı olacak sınırlı süreli teklif.

- Çeşitli hata gidermeler.

 

Hitman Sniper indir
DİĞER SÜRÜMLER